AŞAĞI KAYDIR

Sözleşmeler

Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Güvenin ve gizliliğin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Akmanlar Damper’ i ziyaret ettiğiniz veya hizmet- ürün satın almak istediğiniz zamanlarda periyodik olarak lütfen bu sayfayı okuyunuz. Akmanlar Damper’ i ziyaret etmek veya hizmet- ürün satın almakla, bu sitenin kullanılmasına ilişkin koşulları, gizlilik politikasını ve site ile ilgili tüm cari kanunları, yönetmelikleri ve mevzuatı açıkça kabul etmiş sayılırsınız.

TANIMLAMALAR

AKMANLAR DAMPER

Akmanlar Damper’ verdiği hizmet ve ürettiği ürün römork, yarı römork ve üst yapı kategorilerini kapsar.

MÜŞTERİ

Akmanlar Damper’ den hizmet-ürün satın alan kişiyi temsil eder.

HİZMET-ÜRÜN

Akmanlar Damper’ in müşterisine sunduğu ürün çeşitleri ve hizmeti temsil eder.

AKMANLAR DAMPER’ İN KULLANIM ŞARTLARI

Akmanlar Damper’ in sitesini ziyaret ettiğinizde, ziyaretinize ait genel nitelikte, kişisel olmayan bazı bilgiler toplanıp kaydedilebilir. Bu bilgiler içinde, ziyaretinizin zamanı ve süresi, sitede izlenen sayfalar ve bizim sitemize gelmeden hemen önce ziyaret edilen sitenin bilgisi de bulunabilir. Bu bilgiler sadece, site aktivitesini ölçmek ve sitemizi geliştirecek fikirler üretebilmek için kullanılır. Akmanlar Damper tüm ziyaretçilerin kullanımına açıktır.

KİŞİSEL BİLGİLER

Akmanlar Damper, üyelerin katılımıyla zenginleşecek, paylaşımcı ve katılımcı bir internet sitesi olmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda sizleri tanımak ve tercihlerinizi takip etmek amacıyla, sitemize üye olurken kendinize ve ilgi alanlarınıza dair kişisel bilgileri bizimle paylaşmanız istenebilir.

İstediğiniz takdirde onay vererek bizimle paylaşacağınız bu bilgiler, hizmet-ürün satın alırken gerçekleştirdiğiniz takdirde yalnızca firmamız için gereken kurumlar ile paylaşılacak ve başka hiçbir kişi ya da şirketle paylaşılmayacaktır. Bunun yanında, Akmanlar Damper ile paylaştığınız bilgiler sadece ilgi alanlarınıza yönelik haber ve etkinlikler sunmak, sizi sitemizdeki yeniliklerden ve etkinliklerden haberdar etmek için kullanılacaktır.

İLETİŞİM

Kullanıcı, Akmanlar Damper ile iletişime geçmek istediğinde aşağıda belirtilen yolları kullanabilecektir.

E-Posta

akmanlar@akmanlardamper.com

Adres

Organize Sanayi Bölgesi 3.cadde no:6 Arsin/Trabzon

Ticaret Sicil No

10036

Mersis No

0032003286200017